maximuss90
A întrebat pe 02.09.2011, la 07:20
Ambasada lucreaza simbata?Raspundeti-mi va rog.
Răspunsuri (2)
E-A
#1
Nu nu lucreaza sambata. Te prezinti de luni pana vineri intre orele 10:00-12:00
A răspuns pe 02.09.2011, ora 12:32
student
#2
te prezinti la ambasada sau la cosular (de pe parcalab)?!
A răspuns pe 02.09.2011, ora 16:52