Sari la conținut

maximuss90

A întrebat pe 02.09.2011, la 07:20

Ambasada lucreaza simbata?Raspundeti-mi va rog.

Răspunsuri (2)

E-A #1
Nu nu lucreaza sambata. Te prezinti de luni pana vineri intre orele 10:00-12:00
A răspuns pe 02.09.2011, ora 12:32
student #2
te prezinti la ambasada sau la cosular (de pe parcalab)?!
A răspuns pe 02.09.2011, ora 16:52