Sari la conținut

alinuta102

A întrebat pe 02.09.2011, la 09:11

Sunt incepatoare...Repetam iarasi clasa ,,9"???

Răspunsuri (2)

vilikan #1
anu asta voi cei la liceu, SIGUR repetati klasa 9-a ;) paremi-se ca peste un an doi si la ei va incepe liceul dupa klasa 9-a nu dupa a 8-a cum e acum:)
A răspuns pe 02.09.2011, ora 09:47
alinuta102 #2
Multumesc anticipat pt raspuns!!!
A răspuns pe 02.09.2011, ora 10:23