Sari la conținut

alinuta102

A întrebat pe 02.09.2011, la 09:17

Invatatura se incepe pe 12 sept?????Pentru noi incepatorii la licee????

Răspunsuri (3)

dumitras95 #1
Da! 15 septemebrie va fi joi iar ca sa incepem de la un inceput, primul sunet in romania va fi pe 12 septembrie.
A răspuns pe 02.09.2011, ora 09:49
alinuta102 #2
Multumesc...
A răspuns pe 02.09.2011, ora 10:24
alinuta102 #3
Multumesc...
A răspuns pe 02.09.2011, ora 10:24