vilikan
A întrebat pe 02.09.2011, la 11:55
prieteni, puteti sa-mi spuneti va rog cum pot sa depun actele la contract in orase cum ar fi Constanta, Brasov, (Spiru Haret)? este neaparata nevoie sa plec in Ro ptr a le depune sau le pot depune si aici la ambasada? multumesc anticipat
Răspunsuri (3)
Ninutsika
#1
le poti trimite prin posta sau daca ai cunoscuti in acele orale ii rogi pe ei sa se duga personal sa depuna documentele pentru tine
A răspuns pe 02.09.2011, ora 12:13
vilikan
#2
mersi pt rs :*
A răspuns pe 02.09.2011, ora 12:48
dvj
#3
documentele trebue sa fie in original cind depui la contract sau copii .,.fiindca leam depus in original in MD shi vreau sa shtiu ?ast Rasp v rog
A răspuns pe 02.09.2011, ora 14:34