Sari la conținut

Dima_19

A întrebat pe 02.09.2011, la 13:18

e neaparat sa copetam cererea cu mina nu se poate la comp? stie cineva?

Răspunsuri (4)

E-A #1
Cererea se completeeaza de mana, cu majuscule, dupa care sau o scanezi si trimiti pe mail, sau prin fax
A răspuns pe 02.09.2011, ora 13:33
Dima_19 #2
ms
da daca le transmit si pe email si pe fax nui nimic :)
A răspuns pe 02.09.2011, ora 13:39
E-A #3
Cererea se transmite doar odata. Alege deja mijlocul care ti-e mai comod :)
A răspuns pe 02.09.2011, ora 13:48
dulceata171992 #4
e neaparat sa o transmitem prin fax,nu o putem face la ambasada.?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 07:43