crinu
A întrebat pe 02.09.2011, la 13:46
Salut...opteaza cineva pentru medicina in turul 2?
Răspunsuri (14)
ludmila_11
#1
eu. am media sub 8.5. tu?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 14:44
E-A
#2
Stiu o fata care depune la Craiova cu media de admitere in jur de 9,2, un baiat la Targu Mures, dar nu stiu sigur la el media si inca o fata la Galati cu media de 8,9 :)
A răspuns pe 02.09.2011, ora 14:53
Cris_e
#3
da...eu cunosc 2 persoane care au aprox 9,2...9,25..(la med generala la Craiova)....2pers la fel la generala cu 9,15 la Tirgu-Mures si un coleg de clasa care depune la dentara....si mi-a spus ca are 8,6...succes
A răspuns pe 02.09.2011, ora 16:42
crinu
#4
dupa media lor la mine se primeste cam 9,06...la cunoscutii vostri sint asa medii calculate dupa formulele din Romania?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 17:11
E-A
#5
eu am spus despre media de la BAC+ media anilor
A răspuns pe 02.09.2011, ora 17:17
Cris_e
#6
nush...probabil media calculata dupa metodologie....ca eu asta si i-am intrebat
A răspuns pe 02.09.2011, ora 17:42
crinu
#7
E-A,pai daca e asa atunci pe ani la mine e mai mare ca la ei,si cred ca as avea sanse reale sa intru in turul II:)
Cris_e ,dar tu unde o sa studiezi?
Cris_e ,dar tu unde o sa studiezi?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 17:47
tane4ka
#8
Crinu, vrei la medicina?? si anume la ce facultate si in ce orase vei aplica?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 18:22
crinu
#9
tane4ka,da vreau la medicina generala,o sa aplic in orasele:Tirgu Mures,Sibiu si Craiova(sau Galati),la al 3 inca nu m'am hotarit
dar tu ?
dar tu ?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 18:27
E-A
#10
Crinu- Succes mare de tot la Targu Mures ! Sper sa fim colegi :)
A răspuns pe 02.09.2011, ora 18:33
tane4ka
#11
eu..de asemenea vreau la Medicina.. stau la dubii intre Craiova si Tirgu Mures..( ca al 3-lea oras.) nu stiu ce sa aleg.(( si nu am medie atit de inalta..sansele sint 50/50 ..tu ce medie ai..conform metodologiei??
A răspuns pe 02.09.2011, ora 18:33
crinu
#12
E-A eu tot sper sa fim colegi,mai ales ca ne place la ambii Tg Muresu...oricum bafta
tane4ka,eu conform metodologiei am 9,06,dar tu?
nu sta pe dubii gindeste'te la bine si crede'ma ca daca iti doresti o sa ajungi cu siguranta in Romania...
tane4ka,eu conform metodologiei am 9,06,dar tu?
nu sta pe dubii gindeste'te la bine si crede'ma ca daca iti doresti o sa ajungi cu siguranta in Romania...
A răspuns pe 02.09.2011, ora 18:47
Cris_e
#13
dc nu optati si pentru sibiu...am auzit ca e fb facultatea de medicina acolo
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:12
crinu
#14
Cris_e ,eu optez pentru Sibiu...
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:56