Sari la conținut

ionciobanu2009

A întrebat pe 02.09.2011, la 14:08

la masterat pot aplica si cei care au finisat studiile de licenta in Republica Moldova sau daor acei care au sustinut licenta in Romania?

Răspunsuri (3)

mallina #1
Pot aplica si aceea cu licenta in RM, dar numai la taxa
A răspuns pe 02.09.2011, ora 14:18
Kamaz #2
de ce la taxa?! si unii si altii fara taxa
A răspuns pe 02.09.2011, ora 22:18
mallina #3
Kamaz, in metodologie se mentioneaza faptul ca cei cu licenta in MD pot aplica doar la loc cu taxa, poate nu am inteles eu ceva.
A răspuns pe 03.09.2011, ora 08:44