ionciobanu2009
A întrebat pe 02.09.2011, la 14:08
la masterat pot aplica si cei care au finisat studiile de licenta in Republica Moldova sau daor acei care au sustinut licenta in Romania?
Răspunsuri (3)
mallina
#1
Pot aplica si aceea cu licenta in RM, dar numai la taxa
A răspuns pe 02.09.2011, ora 14:18
Kamaz
#2
de ce la taxa?! si unii si altii fara taxa
A răspuns pe 02.09.2011, ora 22:18
mallina
#3
Kamaz, in metodologie se mentioneaza faptul ca cei cu licenta in MD pot aplica doar la loc cu taxa, poate nu am inteles eu ceva.
A răspuns pe 03.09.2011, ora 08:44