Sari la conținut

dumitras95

A întrebat pe 02.09.2011, la 15:19

Salut! Daca de exemplu certificatul de nastere al insotitorului meu este in limba rusa(chirilica) voi avea probleme la ambasada? Vreau raspunsuri cit mai concrete!!

Răspunsuri (1)

Kamaz #1
Romania nu recunoaste alfabetul chirilic.ai nevoie de duplicat in romana
A răspuns pe 02.09.2011, ora 22:14