inguta
A întrebat pe 02.09.2011, la 15:35
Se plateste caminul in Ro, daca esti admis cu bursa? in special la bucuresti, snspa?cine stie, rs va rog..
Răspunsuri (2)
tane4ka
#1
nu..caminul este absolut gratis...
A răspuns pe 02.09.2011, ora 15:52
nitza17
#2
si in special la snspa nu se plateste daka ai bursa!
A răspuns pe 02.09.2011, ora 18:59