Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 02.09.2011, la 15:35

Se plateste caminul in Ro, daca esti admis cu bursa? in special la bucuresti, snspa?cine stie, rs va rog..

Răspunsuri (2)

tane4ka #1
nu..caminul este absolut gratis...
A răspuns pe 02.09.2011, ora 15:52
nitza17 #2
si in special la snspa nu se plateste daka ai bursa!
A răspuns pe 02.09.2011, ora 18:59