Sari la conținut

vitalik01

A întrebat pe 02.09.2011, la 16:01

am fost admis la finante la galati si sincer nu stiu ce sa fac.aici in Md la univer nu pre imi place.ce sa aleg??unde este o perspectiva mai mare..??am nevoie de ajutor si pareri.

Răspunsuri (7)

Alyona #1
Buna..Eu te-as sfatui sa te duci in galati,acolo este perspectiva mai mare,si invatatura ,si diploma...Dar asta este deja la alegerea ta...Eu personal vreau din rasputeri sa fiu admisa,dar tu inca stai la dubii:):)...
A răspuns pe 02.09.2011, ora 16:06
E-A #2
Nu vrea sa fiu rea, dar spune-mi te rog de ce ai mai dat in Ro daca nu erai sigur ca pleci? Daca lasi facultatea din MD locul tau este repartizat altuia, dar in Ro situatia e alta. Sunt o multime de oameni care ar fi vrut sa fie in locul tau, iar tu inca stai la dubii. Nu tin morala pur si simplu gandeste-te inca o data, daca sunt atati doritori sa intre in Ro inseamna ca aceasta inseamna ceva ;)
A răspuns pe 02.09.2011, ora 16:21
vitalik01 #3
este o decizie grea de ea depinde toata viata ...de aceea am si dubii
A răspuns pe 02.09.2011, ora 16:38
E-A #4
Vitalik01 toti au dubii, fara exceptii :D Dar cand am depus eram ferm convinsa ca merg in Ro. Si crede-ma nimeni nu poate spune cum e mai bine, asta depinde de noroc. Singur iei decizia pentru ca orice se va intampla dupa, vei fi responsabil tu insuti. Parerea mea, e sa nu irosesti in zadar aceasta sansa. Daca ceva nu merge poti oricand sa te intorci in Md si sa faci facultatea aici :)
A răspuns pe 02.09.2011, ora 16:45
vova432 #5
Tu stai pe ganduri , da iac eu trebuia sa fiu in locul tau acolo admis la galati . Si o sa ajung FTW
A răspuns pe 02.09.2011, ora 18:37
dimonn23 #6
spuneti-mi va rog frumos cum pot sa complectez anexa 1 si sa o trimit... nu imi reuseste !!!!
A răspuns pe 02.09.2011, ora 19:24
nata12 #7
o scoti la printer,completezi si o trimiti prin fax
A răspuns pe 03.09.2011, ora 08:29