fredi
A întrebat pe 02.09.2011, la 16:22
Rugaminte mare! Ajutati-ma cum sa copii cererea din anexa 1 in posta , cum sa o trimit pe adresa electronica? Nu pot sa o copii... Va rog mult..
Răspunsuri (4)
miha20
#1
Nu trebuie sa o copii in posta ci sa o anexezi utilizand optiunea ''Attach files''
A răspuns pe 02.09.2011, ora 18:39
dimonn23
#2
dar cum ca mie nu mi se primeste.... va rog help
A răspuns pe 02.09.2011, ora 19:12
miha20
#3
1. Trebuie sa scoti Anexa 1 la printer
2. Completezi de mana cu MAJUSCULE, pui data, semnatura
3. daca ai scaner trebuie sa scanezi Anexa completata deja
daca nu, de duci la posta si o trimiti prin fax la nr.indicat in metodologie
*In cazul in care ai scaner, scanezi anexa si o salvezi in calculator.Intri in mailul tau (ex. yahoo - mail - compose message - Attachments - Attach files), atasezi fisierul ce contine anexa completata, salvata in calculator si il trimiti la adresa de e-mail indicata in metodologie...
Mai simplu nu se poate!!!
2. Completezi de mana cu MAJUSCULE, pui data, semnatura
3. daca ai scaner trebuie sa scanezi Anexa completata deja
daca nu, de duci la posta si o trimiti prin fax la nr.indicat in metodologie
*In cazul in care ai scaner, scanezi anexa si o salvezi in calculator.Intri in mailul tau (ex. yahoo - mail - compose message - Attachments - Attach files), atasezi fisierul ce contine anexa completata, salvata in calculator si il trimiti la adresa de e-mail indicata in metodologie...
Mai simplu nu se poate!!!
A răspuns pe 02.09.2011, ora 19:46
dulceata171992
#4
imi spune-ti va rog trebuie sa trimitem doar cererea?Nici un act mai mult? Si apropo,nu putem sa depunem cererea la ambasada,sau doar prin fax???? Va rog astept un raspuns!!!
A răspuns pe 03.09.2011, ora 07:39