tane4ka
A întrebat pe 02.09.2011, la 18:11
Deci, de miine putem depune cererile... Cred ca ati facut o alegere corecta in privinta domeniului, specialitatii.dar si a oraselor.. Si..totusi unde aplicati..?? Succese Tuturor!!!
Răspunsuri (38)
vilikan
#1
salut, eu inka ma mai gindesc pina luni unde depun :):|. tu unde depui?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 19:03
tane4ka
#2
de fapt..nu m-am decis nici eu..ma gindesc intre Medicina si Drept:)))
A răspuns pe 02.09.2011, ora 19:04
speranta
#3
stiinte economice..!))
A răspuns pe 02.09.2011, ora 20:48
IonutS91
#4
stiinte ingineresti (inginerie civila, inginerie mecanica), mai sunt doritori la asa specialitati?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 22:21
janna
#5
nu stiu eu inka stau pe ginduri intre inginerie civila si ....altceva...ma mai sfatui cu cineva si dupa aia transmit recipisa
A răspuns pe 03.09.2011, ora 05:17
nitza17
#6
stiinte ingineresti : ingineria produselor alomentare si ma mai gandesc la una!
A răspuns pe 03.09.2011, ora 05:45
nitza17
#7
sorry : alimentare..
A răspuns pe 03.09.2011, ora 05:46
catea_92
#8
sall la toti, eu la fel la ingineria produselor alimentare, voi cu ce medii?in ce orase?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 05:56
nitza17
#9
eu numai in BUcuresti! tu?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 06:04
tane4ka
#10
eu cunosc 2 persoane care vor apica la ingineria produselor alimentare..cu media de 7..si cv
A răspuns pe 03.09.2011, ora 06:39
catea_92
#11
eu GALATI, BRASOV si CRAIOVA , cu 8,47
A răspuns pe 03.09.2011, ora 06:46
cristina-k
#12
p-u speranta,tu in ce orase dai la economie?cu ce medie?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 06:59
IonutS91
#13
cum credeti am sanse la stiinte ingineresti cu 7,9?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 07:15
nitza17
#14
tane4ka,dar persoanele date in ce orase depun?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 07:57
Lady_Viola
#15
Eu depun la fel ca shi-n turul I la stiinte economice :P
Chiar daca nu voi intra in al II-lea tur,nu ma supar deoarece am intrat aici la buget,asha ca nu pot spune ca voi fi in mare pierdere...
In atentia celor care spera sa intre dar nu vor putea...,oameni buni,nu va deceptionati shi nu credeti ca departe de casa e mai bine,shi nu shtiti in ce cheltuieli va veti baga shi daca nu veti regreta apoi...
Chiar daca nu voi intra in al II-lea tur,nu ma supar deoarece am intrat aici la buget,asha ca nu pot spune ca voi fi in mare pierdere...
In atentia celor care spera sa intre dar nu vor putea...,oameni buni,nu va deceptionati shi nu credeti ca departe de casa e mai bine,shi nu shtiti in ce cheltuieli va veti baga shi daca nu veti regreta apoi...
A răspuns pe 03.09.2011, ora 08:10
ninutsika
#16
eu tot vreau foarte tare la produsele alimentare dar am o medie foarte foarte mica :(:(:(...si vad ca sunt mai multi doritori la aceasta specialitate mii cam frica ca no sa intru :(:( ...poate va schimbari la alte specialitati :D
A răspuns pe 03.09.2011, ora 09:04
nitza17
#17
ninutsika,dar in ce orase doresti sa depui?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 09:18
crinu
#18
Salut...eu o sa depun cred ca maine...opet pentru Medicina
A răspuns pe 03.09.2011, ora 09:25
nata12
#19
eu tot stiinte economice .. voi ce media aveti ??
A răspuns pe 03.09.2011, ora 10:27
tane4ka
#20
nitza 17..ei dau paremi-se in Iasi..Brasov si Craiova...Succes..!!!
A răspuns pe 03.09.2011, ora 11:14
nitza17
#21
mersi anticipat!
A răspuns pe 03.09.2011, ora 11:43
ninutsika
#22
eu vreu caatare in bucuretsi la politehnica dar nu am nici o sansa cu media mea acolo si de asta cred ca prin brasov iasi...
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:02
tane4ka
#23
Ninutsika..dar ce medie ai?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:03
ninutsika
#24
sub 7 :( ...tu?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:07
tane4ka
#25
la mine e 8...atunci daca cu adevarat vreai sa fii admisa... sau cel putin sa ai sanse mai multe..nu da nici in Bucuresti..nici in Iasi..
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:08
ninutsika
#26
ap eu in primul tur am dat in buc. la polit. si am ales doar una ...credeam ca nu sint atit de multi doritori la asa specialitate ...si amcum zic sa dau undeva mai indepartat dar orcum sunt putine locuri ....nustiu sper sa am putin noroc si sa reusesc sa intru
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:12
tane4ka
#27
da..da..asa si fa..uite ca sa fie cit mai indepartat de MD.. oricum Succes..!!
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:13
ninutsika
#28
mersi...la fel
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:15
janna
#29
bine dar la arhitectura cina da???????
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:29
tane4ka
#30
Janna ..din cite stiu la arhitectura dau putini..asa ca ai toate sansele..sa fii admisa in turul 2.
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:34
nitza17
#31
eu vreau sa incerc in Buc. la Politehnica cu media 8.7 calculata de ei..sper sa intru!..
A răspuns pe 03.09.2011, ora 13:03
anaita
#32
stiinte ale comunicarii, mai este cineva?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 13:25
janna
#33
tane4ka....sa fie asa cum spui tu....caci speranta moare ultima...
A răspuns pe 03.09.2011, ora 14:17
tane4ka
#34
sigur..totul va fi oK!
A răspuns pe 03.09.2011, ora 14:44
ninutsika
#35
cei care doresc la produsele alimentare spunetimi va rog ce orase alegeti ...ca sa stiu unde as avea sanse mai mult ca sa intru
A răspuns pe 04.09.2011, ora 07:20
nitza17
#36
eu Bucuresti aleg..adica Politehnica!
A răspuns pe 04.09.2011, ora 11:01
ninutsika
#37
doar o obtiunue??
A răspuns pe 04.09.2011, ora 11:32
nitza17
#38
da,doar Bucuresti.. cred ca numai indineria produselor alimentare voi alege dar nustiu sigur..
A răspuns pe 04.09.2011, ora 13:12