nitza17
A întrebat pe 02.09.2011, la 19:28
Lumeeee Bunaaa...Cine aplica la Bucuresti la Politehnica?
Răspunsuri (2)
dimonn23
#1
eu vreau sa depun la politehnica ,,,, dar tu anume ce facultate ?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 19:29
nitza17
#2
eu nu sunt decisa inca..vreau sa vad ce aleg altii si ma decid si eu!;) tu ce specialitate si cu ce medie?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 19:48