Sari la conținut

nitza17

A întrebat pe 02.09.2011, la 19:28

Lumeeee Bunaaa...Cine aplica la Bucuresti la Politehnica?

Răspunsuri (2)

dimonn23 #1
eu vreau sa depun la politehnica ,,,, dar tu anume ce facultate ?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 19:29
nitza17 #2
eu nu sunt decisa inca..vreau sa vad ce aleg altii si ma decid si eu!;) tu ce specialitate si cu ce medie?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 19:48