Sari la conținut

adenilatciclaza

A întrebat pe 03.09.2011, la 06:41

As vrea sa cunosc daca e posibil de realizat transfer de la universitatea de medicina de la chisinau la una din Romania sunt deja la anul V ,si care ar fi procedura,sau poate e mai bine sa o fac la rezidentiat?merci anticipat

Răspunsuri (3)

cepavick #1
Nu mai cred că e posibil aşa ceva,sau doar la regim cu taxă,detalii nu-ţi pot da,poţi suna la universităţi,pe site-ul fiecăreia este nr secretariatului :)

Nuştiu dacă vei putea la rezidenţiat,sau poţi,dar o să ai de umblat pe drumuri,echivalarea diplomei,nuş ce mai trebuie pe-acolo :)
A răspuns pe 03.09.2011, ora 07:10
adenilatciclaza #2
daca la taxa atunci doar anul pe care il fac in Romania
A răspuns pe 04.09.2011, ora 07:41
elena2010 #3
adenilatciclaza
de ce vrei sa te transferi din md in ro?
A răspuns pe 05.09.2011, ora 15:19