Sari la conținut

Lady_Viola

A întrebat pe 03.09.2011, la 08:16

Pentru cei care nu au intrat in primul tur:
Ce numar de inregistrare aveti? (am observat ca in lista celor admisi la buget cel mai mare nr de inregistrare era 1200 shi ceva)

Răspunsuri (2)

Miss.Cristina #1
numarul 1200 vine de la numarul de lokuri akordate in primul tur pt studentsii basarabeni in Romania..si nu de la numarul de inregistrare..
A răspuns pe 03.09.2011, ora 08:23
Lady_Viola #2
acum e clar, merci
A răspuns pe 03.09.2011, ora 08:31