Sari la conținut

Eugeniu_2011

A întrebat pe 03.09.2011, la 08:37

Stie cineva, au mai aparut ceva inf. despre viza ?

Răspunsuri (5)

E-A #1
Deja se poate de depus pentru viza. Luni poti sa mergi sa depui.Iata documentele care iti trebuie http://osb.basarabeni.ro/2011/09/01/deschiderea-vizelor-pentru-eleviistudentii-basarabeni-din-republica-moldova-2011/
A răspuns pe 03.09.2011, ora 08:42
Eugeniu_2011 #2
Mersi mult !
A răspuns pe 03.09.2011, ora 09:33
inga.boghean #3
Nu-s numai astea, la consulat iti cere altele, pentru elevii de licee sigur nu iti cere asigurarea medicala, ti-o arunca inapoi nici nu se uita, cind mergi la consulat iti cere cu totul alte declaratii....
A răspuns pe 03.09.2011, ora 17:11
butterfly #4
inga.boghean, care alte acte ne trebuiesc? Ce altceva ti-au cerut???
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:34
glucida #5
in lista cu akte necesare, pu viza, e specifikat :
"-Copia listei aprobate prin Ordin al Ministrului Educaţiei. Lista Studenti". imi poate cineva spune, despre ce e vorba?, despre "Rezultatele admiterii la studii de licență în România pentru cetățenii R. Moldova." -(http://www.basarabeni.ro/docs/admitere2011/rezultate_studenti.php) -?
ajutati-ma va rog.... ms
A răspuns pe 04.09.2011, ora 07:59