Sari la conținut

ladycristinna

A întrebat pe 03.09.2011, la 08:47

Salut, imi poate spune cineva care precis cunoaste daca este posibil transferul de la locul bugetat primit prin ambasada la o alta facultate in cadrul aceleiasi universitati ??? Si daca se permite automat treci la contract ?
Mersi mult )))

Răspunsuri (3)

speranta #1
din cate stiu eu...da,te trece la taxa!
A răspuns pe 03.09.2011, ora 09:40
ladycristinna #2
Da, dar este posibil deodata ? sau am auzit ca abia dupa primul an?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 09:53
ninutsika #3
da dupa un an de studii...nu poti deodata
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:00