ladycristinna
A întrebat pe 03.09.2011, la 08:47
Salut, imi poate spune cineva care precis cunoaste daca este posibil transferul de la locul bugetat primit prin ambasada la o alta facultate in cadrul aceleiasi universitati ??? Si daca se permite automat treci la contract ?
Mersi mult )))
Mersi mult )))
Răspunsuri (3)
speranta
#1
din cate stiu eu...da,te trece la taxa!
A răspuns pe 03.09.2011, ora 09:40
ladycristinna
#2
Da, dar este posibil deodata ? sau am auzit ca abia dupa primul an?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 09:53
ninutsika
#3
da dupa un an de studii...nu poti deodata
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:00