Sari la conținut

yoyoman

A întrebat pe 03.09.2011, la 09:53

Dintre acei care au transmis deacum cererea pentru turul 2 imi spuce careva daca va vine vreo instiintare ca cererea a ajuns cu bine?

Răspunsuri (3)

cucer_dyxon #1
cine stie daca tr. de trimis cererea cu ceva modificari sau cum o copiem asa si o trimitem, adica fara informatie suplimentara , desigur ca completata ? multumesc
A răspuns pe 03.09.2011, ora 09:58
Cris_e #2
,,cererea a ajuns cu bine,,-)))))))
uite-te in setari pe pagina ta de e-maiil trebuie sa fie optiunea..ca dupa ce trimiti un mesaj sa-ti vina notificare cind el a fost citit...primit...
A răspuns pe 03.09.2011, ora 10:39
crinna #3
Daca vezi ca scrie ''trimis'', inseamna ca s-a trimis cererea, nu primesti nicio instiintare.
A răspuns pe 03.09.2011, ora 11:09