yoyoman
A întrebat pe 03.09.2011, la 09:53
Dintre acei care au transmis deacum cererea pentru turul 2 imi spuce careva daca va vine vreo instiintare ca cererea a ajuns cu bine?
Răspunsuri (3)
cucer_dyxon
#1
cine stie daca tr. de trimis cererea cu ceva modificari sau cum o copiem asa si o trimitem, adica fara informatie suplimentara , desigur ca completata ? multumesc
A răspuns pe 03.09.2011, ora 09:58
Cris_e
#2
,,cererea a ajuns cu bine,,-)))))))
uite-te in setari pe pagina ta de e-maiil trebuie sa fie optiunea..ca dupa ce trimiti un mesaj sa-ti vina notificare cind el a fost citit...primit...
uite-te in setari pe pagina ta de e-maiil trebuie sa fie optiunea..ca dupa ce trimiti un mesaj sa-ti vina notificare cind el a fost citit...primit...
A răspuns pe 03.09.2011, ora 10:39
crinna
#3
Daca vezi ca scrie ''trimis'', inseamna ca s-a trimis cererea, nu primesti nicio instiintare.
A răspuns pe 03.09.2011, ora 11:09