cucer_dyxon
A întrebat pe 03.09.2011, la 09:59
cine stie daca tr. de trimis cererea cu ceva modificari, sau cum o copiem asa si o trimitem, adica fara informatie suplimentara , desigur ca completata ? multumesc
Răspunsuri (2)
crinna
#1
Doar o completezi cu cele necesare, nu faci careva modificari;)
A răspuns pe 03.09.2011, ora 11:07
cucer_dyxon
#2
merci foarte mult
A răspuns pe 03.09.2011, ora 13:54