Sari la conținut

cucer_dyxon

A întrebat pe 03.09.2011, la 09:59

cine stie daca tr. de trimis cererea cu ceva modificari, sau cum o copiem asa si o trimitem, adica fara informatie suplimentara , desigur ca completata ? multumesc

Răspunsuri (2)

crinna #1
Doar o completezi cu cele necesare, nu faci careva modificari;)
A răspuns pe 03.09.2011, ora 11:07
cucer_dyxon #2
merci foarte mult
A răspuns pe 03.09.2011, ora 13:54