blossom
A întrebat pe 03.09.2011, la 11:09
va rog cine stie de cind tre s inceapa perioada asigurarii medicale din momentul in care depun la viza sau cind am de gind sa plek..eu miam fakut si perioada incepe de pe 25 sept si dureaza 90 zile si vreau s stiu daca e buna...pls cine a depus poate stie
Răspunsuri (3)
lucian
#1
spune terog unde tziai facut-o shi cat ai platit?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:03
blossom
#2
la euroasig,pe strada armeneasca 27 si costa 100 lei
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:09
maximuss90
#3
Si in cit timp iti face asigurarea?
A răspuns pe 05.09.2011, ora 10:12