Sari la conținut

victor_fl

A întrebat pe 03.09.2011, la 11:43

Ce sa fac cu cererea? Unde so depun? In al doilea tur universitatile propun bursa?

Răspunsuri (2)

Miss.Cristina #1
nu..in al 2 tur numai fara bursa
A răspuns pe 03.09.2011, ora 11:53
crinna #2
Ai citit metodologia?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 12:58