Sari la conținut

VikaB

A întrebat pe 03.09.2011, la 19:35

Pot sa aflu in cazul in care am scris in cerere, data de 03.09.2011 cind am complectato si o trimit prin fax cu 2 zile mai triziu,pot aparea ceva nereguli?

Răspunsuri (3)

sandi #1
de ce nu o trimiti azi ? inca mai ai timp !
A răspuns pe 03.09.2011, ora 19:40
cherry_lady #2
da...ar fi bine sa o trimiti azi..sau in caz contrar sa modifici data..
A răspuns pe 03.09.2011, ora 19:47
VikaB #3
Deoarece la cite internet saloane,la nici unul nu au putut sa ma ajute sa trimit prin fax.Voi incerca deja miine la Posta ....mersi atunci voi mai completa inka o cerere. Inka o intrebare cind specificam universitatea este nevoie inainte sa punem si codul acesteia(U...)?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:12