cherry_lady
A întrebat pe 03.09.2011, la 19:52
Buna...ajutati-ma va rog frumos...multi spun ca trebuie sa scanezi cererea.. adica cum?? ca chiar nu inteleg.(
Răspunsuri (6)
E-A
#1
Printezi cererea, o completezi si apoi scanezi cererea si o transmiti prin mail :)
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:03
cherry_lady
#2
E-A ..Sorry..poate dau niste intrebari stupide:D dar cum sa scanezi o cerere..???
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:06
E-A
#3
Nici o problema :) Iti trebuie un scaner, in Chisinau gasesti destule. Spre exemplu pe Kogalniceanu, vizavi de USM
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:11
E-A
#4
Daca ceva nu se primeste cu scanerul. Trimite cererea prin fax, la Posta, e mult mai usor si comod :)
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:15
cherry_lady
#5
E-A merci mult mult:* acum am inteles:)))
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:23
E-A
#6
Bafta !!!
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:25