Sari la conținut

anna91

A întrebat pe 03.09.2011, la 20:13

Pentru cei care nu au intrat http://www.univapollonia.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=100

Ofera locuri pentru studentii din Rep.Moldova la fara taxa.Este o Universitate Privata din Iasi iar locurile sunt pentru cei care isi doresc o cariera in jurnalism si comunicare.

Răspunsuri (11)

VikaB #1
salut,sorry ca intreb dar sigur e si pentru tinerii din Republica Moldova la fara taxa? caci nu am vazut sa fie specificat o astfel de inf acolo,poate am trecut cu vederea din neatentie.
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:21
anna91 #2
Da..eu invat acolo...sunt anul 2 acum.
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:24
cherry_lady #3
Anna, si este un anumit nr de locuri pentru absolventii de licee din R.M??
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:26
anna91 #4
da...10
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:34
anaita #5
pai si care este metoda de admitere?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:37
anna91 #6
Citeste pe site...Te poti inscrie ONline..dar cel mai bine este sa dai un telefon la universitate
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:38
anaita #7
M-ar interesa mult, Iasul nu este departe de Ungheni, asa ca este in avantajul meu.
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:38
sabyna_12 #8
anna91, poti sa lasi un id de mess sau skype?
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:38
anna91 #9
panovici_anna@yahoo.com
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:40
fredi #10
Salut! As putea afla daca pot sa depun actele la universitatea Apolina, la medicina dentara? cit e taxa pe 2011? ceva informatii. Pe sait- nu este.. rog mult.
A răspuns pe 04.09.2011, ora 08:30
anna91 #11
fredi din pacate pt medicina dentara taxa este 1200 euro.
A răspuns pe 04.09.2011, ora 18:36