eug.n199
A întrebat pe 04.09.2011, la 06:25
spuneti-mi va rog daca de exemplu ai intrat din turul 1 la universitatea dar fara bursa. poti sa te transferi in alta universitate tot la aceiasi specialitate sau sa depui cerere in turul 2.....dar daca ai intrat in turul 1 cu bursa poti sa te transferi?
Răspunsuri (2)
E-A
#1
Nu conteaza daca ai sau nu bursa, transferul poti sa-l efectuiezi doar dupa primul an de studiu si atunci cu mare bataie de cap. Iar daca ai intrat in primul tur nu ai dreptul sa depui pentru turul 2.
A răspuns pe 04.09.2011, ora 07:25
eug.n199
#2
ms pentru raspuns
A răspuns pe 04.09.2011, ora 07:51