Sari la conținut

iriadna

A întrebat pe 04.09.2011, la 10:02

buna, cand incepe turul 2 pt universitate??

Răspunsuri (4)

alin1992 #1
a inceput deja
A răspuns pe 04.09.2011, ora 10:06
iriadna #2
adica, procedura e la fel, ca pt primul??
A răspuns pe 04.09.2011, ora 10:19
Irisha #3
scoti la printer Anexa 1A,o completezi pe urma iti alegi cum vreai sa transmiti cererea prin fac sau e-mail,daca prin e-mail o scanezi si o trimiti
A răspuns pe 04.09.2011, ora 14:28
saseed #4
da daca o copii si pun in word o completez si o trimat asa prin mail este vri-o greseala???
A răspuns pe 04.09.2011, ora 16:35