Sari la conținut

VikaB

A întrebat pe 04.09.2011, la 13:47

Spuneti-mi va rog frumos care este data oficiala de depunere a cererilor? de pe 3sept sau de pe 6sept caci in metodologie scrie de pe 6 iar in sursele de tv si radio 3???

Răspunsuri (1)

Irisha #1
Perioada de transmitere a cererilor: 03-10 septembrie....si in metodologie este scris ca de pe data de 3 septembire
A răspuns pe 04.09.2011, ora 14:25