VikaB
A întrebat pe 04.09.2011, la 13:47
Spuneti-mi va rog frumos care este data oficiala de depunere a cererilor? de pe 3sept sau de pe 6sept caci in metodologie scrie de pe 6 iar in sursele de tv si radio 3???
Răspunsuri (1)
Irisha
#1
Perioada de transmitere a cererilor: 03-10 septembrie....si in metodologie este scris ca de pe data de 3 septembire
A răspuns pe 04.09.2011, ora 14:25