Sari la conținut

saseed

A întrebat pe 04.09.2011, la 16:37

spunetimi va rog cererea trebue numai decit completata de mina???daca o completata prin PDF este greseala??

Răspunsuri (3)

cherry_lady #1
da...aceasta se considera greseala..
A răspuns pe 04.09.2011, ora 16:58
sabyna_12 #2
cherry_lady de unde stii ca se considera greseala?
A răspuns pe 04.09.2011, ora 17:55
viorica1 #3
pe cerere trebuie sa-ti pui semnatura..mai bine completeaz-o de mana. o scanezi, apoi o trimti prin e-mail.
A răspuns pe 05.09.2011, ora 09:43