saseed
A întrebat pe 04.09.2011, la 16:37
spunetimi va rog cererea trebue numai decit completata de mina???daca o completata prin PDF este greseala??
Răspunsuri (3)
cherry_lady
#1
da...aceasta se considera greseala..
A răspuns pe 04.09.2011, ora 16:58
sabyna_12
#2
cherry_lady de unde stii ca se considera greseala?
A răspuns pe 04.09.2011, ora 17:55
viorica1
#3
pe cerere trebuie sa-ti pui semnatura..mai bine completeaz-o de mana. o scanezi, apoi o trimti prin e-mail.
A răspuns pe 05.09.2011, ora 09:43