Sari la conținut

tatianaursu82

A întrebat pe 04.09.2011, la 16:48

buna, cine mai depune la stiinte ale comunicarii , va rog lasati un mesaj. Va multumesc!

Răspunsuri (6)

Alyona #1
Eu tot vreau la stiinte ale comunicarii..Tu in ce orase depui si cu ce medie?
A răspuns pe 04.09.2011, ora 17:08
tatianaursu82 #2
Bacau, Craiova, Baia Mare, media peste 8, tu?
A răspuns pe 04.09.2011, ora 17:40
Alyona #3
Eu vreau in Iasi cu media 8...
A răspuns pe 04.09.2011, ora 17:46
tatianaursu82 #4
Speram ca vom intra indiferent de oras, tu mai cunosti pe cineva care depune pentru jurnalism?
A răspuns pe 04.09.2011, ora 17:48
Alyona #5
Din pacate numai stiu..:(Da sa speram ca vom intra indiferent d eoras...succese...
A răspuns pe 04.09.2011, ora 18:03
tatianaursu82 #6
Multumesc, la fel!
A răspuns pe 04.09.2011, ora 18:21