tatianaursu82
A întrebat pe 04.09.2011, la 16:48
buna, cine mai depune la stiinte ale comunicarii , va rog lasati un mesaj. Va multumesc!
Răspunsuri (6)
Alyona
#1
Eu tot vreau la stiinte ale comunicarii..Tu in ce orase depui si cu ce medie?
A răspuns pe 04.09.2011, ora 17:08
tatianaursu82
#2
Bacau, Craiova, Baia Mare, media peste 8, tu?
A răspuns pe 04.09.2011, ora 17:40
Alyona
#3
Eu vreau in Iasi cu media 8...
A răspuns pe 04.09.2011, ora 17:46
tatianaursu82
#4
Speram ca vom intra indiferent de oras, tu mai cunosti pe cineva care depune pentru jurnalism?
A răspuns pe 04.09.2011, ora 17:48
Alyona
#5
Din pacate numai stiu..:(Da sa speram ca vom intra indiferent d eoras...succese...
A răspuns pe 04.09.2011, ora 18:03
tatianaursu82
#6
Multumesc, la fel!
A răspuns pe 04.09.2011, ora 18:21