larissa
A întrebat pe 05.09.2011, la 08:07
va rog ajutati-ma!!!! in cerere unde scrie domeniul fundamental ce trebuie sa scriu..dak vreau la medicina dentara ...scriu :sanatate sau medicina ...sau trebuie de scris altceva ...multumesc :(
Răspunsuri (1)
sandi
#1
scrie Sănătate (regl.UE)
A răspuns pe 05.09.2011, ora 08:19