lilik
A întrebat pe 05.09.2011, la 08:36
la mine e greseala cu familia e scapata o litera la lista studentilor admisi o sa am probleme cu asta?
Răspunsuri (1)
melinda
#1
la mine deasemenea e o gresheala! in lok de litera S e scrisa T ! dar eu cred ka cu aceasta nu vor fi probleme..principalu e numarul buletinului sa coincinda,caci nu mai este un om ku asha numar.
A răspuns pe 05.09.2011, ora 09:01