Sari la conținut

mere_lica

A întrebat pe 05.09.2011, la 09:23

buna tuturor, am nevoie de un sfat.... cum e mai bine sa trimitem cererea, prin fax sau email?mc

Răspunsuri (1)

cherry_lady #1
sigur ca prin fax...)) Succes..
A răspuns pe 05.09.2011, ora 13:24