mere_lica
A întrebat pe 05.09.2011, la 09:23
buna tuturor, am nevoie de un sfat.... cum e mai bine sa trimitem cererea, prin fax sau email?mc
Răspunsuri (1)
cherry_lady
#1
sigur ca prin fax...)) Succes..
A răspuns pe 05.09.2011, ora 13:24