Nathalie
A întrebat pe 05.09.2011, la 09:53
Buna! Este cineva pe-aici care vrea sa depuna la master?
Răspunsuri (3)
mallina
#1
Nata eu vreau sa depun la master
A răspuns pe 05.09.2011, ora 13:41
Nathalie
#2
Intra te rog pe skype, al meu e natalia.voinotinschi
A răspuns pe 05.09.2011, ora 16:09
vitaly
#3
si eu vreau sa depun la master
A răspuns pe 05.09.2011, ora 16:55