Sari la conținut

dumitru1992

A întrebat pe 05.09.2011, la 10:39

Pentru viza de tip D de ce copii am nevoie: xerocopii sau copii legalizate la notar?

Răspunsuri (2)

viorica1 #1
copii simple. daca trebuiau copii legalizate, scriau copii legalizate.
A răspuns pe 05.09.2011, ora 10:43
m.c #2
pt viza cer copii legalizate chiar daca pe net scrie ca e nevoie doar de copii simple.
A răspuns pe 05.09.2011, ora 16:11