maximuss90
A întrebat pe 05.09.2011, la 10:49
Viza se face intr-o zi?
Răspunsuri (2)
mere_lica
#1
nu, timp de2-4saptamani ti se va elibera viza , asa e normal, depinde cand ti se va da de la bucuresti aprobarea, eu anul trecut am asteptat 5 saptamani,dar pt depunere se face intr-o zi numai sa ai actele in regula . bafta
A răspuns pe 05.09.2011, ora 13:30
Tin
#2
Pai elevii nu vor reusi pina pe 12. Ce ne facem atunci?
A răspuns pe 05.09.2011, ora 15:05