nitza17
A întrebat pe 05.09.2011, la 10:58
Buna..Am trimis azi cererea de inscriere prin mail dar nam primit nici o confirmare ca a ajuns sau ceva de genu. Ma ajuta cineva: cand a-ti trimis voi cererea prin mail a venit ceva confirmare sau nu?
Răspunsuri (9)
sandi
#1
n-a venit nimic la mine! eu am trimiso prin mail si prin fax
A răspuns pe 05.09.2011, ora 11:45
nitza17
#2
nu inteleg atunci..oare a ajuns??? dar am sa incerc so trimit si prin fax!
A răspuns pe 05.09.2011, ora 11:55
mega13d
#3
Hm. Am o întrebare: dar cum ati trimis cererea prin mail? Ati scoso la printer, ati completato, apoi ati scanato si ati trimiso la adresa respectivă sau cum??? Merci anticipat
A răspuns pe 05.09.2011, ora 12:48
sandi
#4
exact !
A răspuns pe 05.09.2011, ora 13:03
nitza17
#5
mega13d,uite chiar asa si am facut..am scos-o la printer,am completat-o ,apoi am scanat-o si am trimis-o prin e-mail!
A răspuns pe 05.09.2011, ora 13:03
mega13d
#6
sandi, nitza 17 mersi mult pentru raspunsuri. Toate bune. Succese voua.
A răspuns pe 05.09.2011, ora 16:19
Cris_e
#7
nu trimiteti cererea si prin posta si prin fax ca pot sa v-o anuleze!!!!
A răspuns pe 05.09.2011, ora 18:44
marya
#8
vreau sa stiu, cererea scanata ati trimis-o tip jpg?
A răspuns pe 06.09.2011, ora 14:01
nitza17
#9
da,de tip JPG..
A răspuns pe 06.09.2011, ora 14:37