Sari la conținut

Miss.Cristina

A întrebat pe 05.09.2011, la 12:10

salut.. Spuneti-mi va rog cei care au intrat in Rom la limbi moderne aplicate..exista vreo proba care trebuie s-o dam? sau pot sa stau linistita?:) merci anticipat

Răspunsuri (3)

cherry_lady #1
Stai linistita..Cristina..exista probe doar pentru cei de la design..teatru..muzica..etc..
A răspuns pe 05.09.2011, ora 13:23
Miss.Cristina #2
huuu)))
A răspuns pe 05.09.2011, ora 13:30
janna #3
da doar cei de la arte au examen de intrare...din pakate....sau din fericire pentru altiii
A răspuns pe 05.09.2011, ora 20:02