elle
A întrebat pe 05.09.2011, la 15:13
Eu am cetățenie și certificat de nastere român,însă buletin si pasaport român nu am, este nevoie să-mi fac viză,asigurare medicala sau cazier judiciar pentru a pleca în România la studii?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.