valkyrya91
A întrebat pe 05.09.2011, la 16:42
spuneti mi va rog frumos.daca nu am participat in primul tur pot participa in al II-lea???
Răspunsuri (3)
crinna
#1
Din pacate, nu.
A răspuns pe 05.09.2011, ora 16:45
vilikan
#2
crinna, eu as zice din fericire nu ;) ca asa isi pot si altii incerca norokul!
A răspuns pe 05.09.2011, ora 18:20
crinna
#3
Pentru fiecare in parte e diferit:)
A răspuns pe 05.09.2011, ora 18:29