yoyoman
A întrebat pe 05.09.2011, la 16:42
Odata ce am depus cererea la universitatile de stat din Romania(cele enumerate in metodologie) va fi vreo problema daca depun actele si la universitati private?
Răspunsuri (1)
inguta
#1
nu, doar ca daca vei fi admis la ambele,trebuioe sa alegi.
A răspuns pe 06.09.2011, ora 08:29