Sari la conținut

yoyoman

A întrebat pe 05.09.2011, la 16:42

Odata ce am depus cererea la universitatile de stat din Romania(cele enumerate in metodologie) va fi vreo problema daca depun actele si la universitati private?

Răspunsuri (1)

inguta #1
nu, doar ca daca vei fi admis la ambele,trebuioe sa alegi.
A răspuns pe 06.09.2011, ora 08:29