glucida
A întrebat pe 05.09.2011, la 17:24
lume, cine a depus aktele pu viza la balti? De unde ati luat acea *kopie a Ordinului minirtrului edukatiei?* e vorba de acea lista a studentilor admisi in seriunea augurt 2011?
Răspunsuri (2)
milsami
#1
ordinul asta reprezinta ,,,foaia din lista cu studentii admisi ,,,,si anume foaia unde e indicat si numele tau ca esti admis,,,
A răspuns pe 06.09.2011, ora 05:27
Miss.Cristina
#2
trebuie sa ti-o skoti la printer si gata..
A răspuns pe 06.09.2011, ora 12:26