nicuactiunea2012
A întrebat pe 05.09.2011, la 19:18
spuneti-mi va rog daca am pierdut foita ceea de la consulat care e cu nr.dosarului cum pot recupera numarul?
Răspunsuri (2)
Ninutsika
#1
nu poti gasi nici cum nr dosarului deja...si paremenise nu poti trimite cererea ca nu va fi valabila, ca ei nu au cum sa te caute daca nu ai acel nr
A răspuns pe 06.09.2011, ora 06:31
nata12
#2
incearca sa ti-l amintesti ... sau scrie fara nr ..poate reusesti
A răspuns pe 06.09.2011, ora 12:04