Sari la conținut

catea_92

A întrebat pe 05.09.2011, la 20:40

hai ma nu mai datzi la IPA :D

Răspunsuri (8)

butterfly #1
:D :D :D
A răspuns pe 05.09.2011, ora 20:48
nitza17 #2
chiar nu dati:D:D:D lasati-ne pe noi care am dat deja:D:D
A răspuns pe 06.09.2011, ora 08:39
doktor #3
va urez succes la totzi,
dar mie mai mult :D,
vom vedea dupa rezultate cine va fi multumit si cine nu.
A răspuns pe 06.09.2011, ora 14:42
nitza17 #4
tu tot optiunea IPA ai ales?
A răspuns pe 06.09.2011, ora 14:43
doktor #5
da
A răspuns pe 06.09.2011, ora 18:17
nitza17 #6
doktor,ce orase si cu ce medie fii amabil si zimi.
A răspuns pe 06.09.2011, ora 20:32
doktor #7
Brasov, Suceava, Cluj.
Media nu ti-o spun decit dupa data de 10,
pt ca nu ar fi corect sa descurajez sau sa influentez ,
intr-un fel pe cineva. :)
A răspuns pe 06.09.2011, ora 20:57
nitza17 #8
e bine si asa,pe mine ma interesa doar orasele..
A răspuns pe 07.09.2011, ora 09:44