emi-lia
A întrebat pe 06.09.2011, la 05:16
De unde se ia formularul de viza tip D ? Ti-l dau la ambasada ?
Răspunsuri (2)
milsami
#1
da,,,,sigur,,,il complectezi pe loc ,,,sau til complecteaza contra plata la ghsieurile de alaturi!!!!
A răspuns pe 06.09.2011, ora 05:25
anirii
#2
il gasesti la ghiseu la ambasada,sau il descarci de pe net..il gasesti chiar si pe site ul ambasadei
A răspuns pe 09.09.2011, ora 10:27