Sari la conținut

vikkkusea

A întrebat pe 06.09.2011, la 07:31

Hey lumeeee si-a fact deja cineva viza pentru studenti . Spuneti-mi si mie a mers copia listei provizorie sau trebuie sa asteptam lista aprobata prin Ordin al Ministerului Educatiei? ms

Răspunsuri (1)

lucian #1
eu nu am avut copia........fetitza de la ghiseu s-a uitat pe net shi m-a gasit)))....
A răspuns pe 06.09.2011, ora 07:53