Cezar.g
A întrebat pe 06.09.2011, la 13:38
Intrebare, este posibis sa dau documentele la invatamint la universitate in turul II daca eu nam depus actele in turul I ? Pe Edu.ro scrie ca daca nu te gasesti in listele dintre cei care au depus actele in turul I atunc trimeti in Fax sau E-mail cu cererea si nimeresti in concursul pt turul II. Eu daca man dat in turul I am posibilitatea sa nimeresc in concurs in turul II ?
Răspunsuri (7)
Kamaz
#1
acolo se are in vedere cei care nu au fost admisi in turul I, adica au depus actele dar nu au fost admisi
A răspuns pe 06.09.2011, ora 13:49
Cezar.g
#2
ok, inteleg, dar nu asta a fost intrebarea. Eu mai pot da actele in turul II ?
A răspuns pe 06.09.2011, ora 14:04
ladycristinna
#3
Nu poti, intrucit in cerere daca ai observat se cere numarul de inregistrare care lau primit doar cei ce au participat in turul I
A răspuns pe 06.09.2011, ora 14:39
nelion
#4
Treb sa fie posibil.. doar sau dat suplimentar inca 2850 de burse. asa ca incearca
A răspuns pe 06.09.2011, ora 16:05
cristina-k
#5
nu e posibil deoarece tu nu ai acel nr de inscriere pe care l-au primit cei ce au depus in turul 2!!!
A răspuns pe 06.09.2011, ora 16:12
ludmila_11
#6
nu e posibil, deoarece in turul 2 nu se depun documente ci se trimite doar o cerere. de asta e imposibil. imi pare rau.
A răspuns pe 06.09.2011, ora 16:59
speranta
#7
cum sa te gasesti in lista lor,daca nici n'ai participat in turul I.automat nu poti participa nici in turul II.numai la taxa e ultima varianta
A răspuns pe 07.09.2011, ora 09:38