Sari la conținut

marya

A întrebat pe 06.09.2011, la 14:11

Buna! Vreau sa stiu, cei din TURUL II, cererea scanata ati timis-o prin e-mail de tip JPG?

Răspunsuri (6)

nitza17 #1
da eu asa am trimis-o!
A răspuns pe 06.09.2011, ora 14:38
marya #2
multumesc, nitza17
A răspuns pe 06.09.2011, ora 15:19
nitza17 #3
cu placere;)
A răspuns pe 06.09.2011, ora 17:51
IonutS91 #4
da eu am trimis-o prin PDF!!!
A răspuns pe 06.09.2011, ora 19:03
marya #5
IonutS91, este vre-o diferenta? adica pe cea jpg poate sa nu o primeasca?
A răspuns pe 07.09.2011, ora 15:59
IonutS91 #6
diferenta intre PDF si JPG este, dar cred ca vor primi abele metode.
A răspuns pe 07.09.2011, ora 16:28