alinuta102
A întrebat pe 06.09.2011, la 15:30
LUME!!!!E ADEVARAT CA DACA NU DESCHID VIZELE PENTRU ELEVI ACUM PE 12 SEPT,O SA INCEPEM INVATATURA TOCMAI DE PE 5 OCTOMBRIE???N-AM SA REZIST!!!SPUNETIMI VA ROG!!!!VA IMPLOR!!!!!:( :( ;)
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.