maximuss90
A întrebat pe 06.09.2011, la 16:07
Cineva sia facut viza?
Răspunsuri (1)
Taniusa
#1
noi deabia am depus actele viza nustiu cind va fi deschisa
A răspuns pe 06.09.2011, ora 18:43