liviu11
A întrebat pe 06.09.2011, la 17:47
cum ati trimis cererea in turul 2 prin fax sau email
Răspunsuri (3)
nitza17
#1
prin e-mail..a-ti primit vre-o confirmare?
A răspuns pe 06.09.2011, ora 17:51
nata12
#2
fax
A răspuns pe 06.09.2011, ora 20:12
ladycristinna
#3
dar daca prin ambele trimitem ? :D
A răspuns pe 07.09.2011, ora 08:08