Sari la conținut

liviu11

A întrebat pe 06.09.2011, la 17:47

cum ati trimis cererea in turul 2 prin fax sau email

Răspunsuri (3)

nitza17 #1
prin e-mail..a-ti primit vre-o confirmare?
A răspuns pe 06.09.2011, ora 17:51
nata12 #2
fax
A răspuns pe 06.09.2011, ora 20:12
ladycristinna #3
dar daca prin ambele trimitem ? :D
A răspuns pe 07.09.2011, ora 08:08